Specialista na referenční, roční a předváděcí vozy Audi z Německa

Na webu Autoimport group nově najdete širokou nabídku referenčních vozů AUDI.

Kdo by nechtěl AUDI s najetými 10 až 20 tisíci kilometry ve stavu nového auta za cenu řádově o desítky tisíc nižší? Odpovíme klidně za vás. Blázen? Nebo možná zarytý milovník vůně nového auta, která se sice z těchto referenčních nevytratila, ale celý požitek asi trochu kazí fakt, že tam před tím někdo seděl. Pokud vám velmi krátké a přechodné držení auta v rukou někoho jiného vůbec nevadí, máte nakročeno ke koupi roku.

Autoimport group nově zařadil do nabídky krásné referenční vozy AUDI přímo z fabriky automobilky. Vybírat si můžete z několika desítek krásných referenčních vozů AUDI a konkrétně referenčních A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q8,  ale taky si můžete za výborné peníze pořídit referenční AUDI TT. Celou nabídku referenčních vozů AUDI si můžete prohlédnout v sekci Auta na externím skladě.

Nechcete referenční? Máme i nové vozy AUDI z EU

Nechcete se smířit s tím, že ve vašem novém autě před vámi někdo jezdil? Máte své specifické požadavky na výbavu a nepřejete si, aby něco ve vašem novém autě scházelo? Chápeme vás, a proto vám nabízíme možnost zadat skrze Autoimport group svou novou AUDI přímo do výroby s velkou slevou, která může dosahovat až 20%. Nemusíte se ničeho obávat, máme s tím velké zkušenosti a za sebou spoustu prodaných nových vozů. Nabídku modelů najdete v sekci nová auta, více informací zase na stránce věnované prodeji nových vozů AUDI.

Skladové vozy: AUDI A6 se slevou až 25%

Autoimport group se opět vrací k tomu, co se vám u nás tak líbilo. Levným vozům AUDI.

Po celou druhou polovinu roku 2018 patřila AUDI A6 k vlajkovým lodím nabídky. Nešlo ani tak o to, že bychom pro vás nechtěli nebo neuměli sehnat dražší, pohodlnější a vybavenější auta. Brány naší firmy opustila například dvojice Nissanů GT-R, pokračovali jsme v tradici prodeje buďto zánovních nebo mírně použitých vozů Audi (modely Q8 nebo A8) a dalších, faktem nicméně zůstává, že současná A6 patří k velmi oblíbeným a žádaným autům, což jsme nemohli a nechtěli přehlédnout.

Místo přehlížení jsme se proto pustili do práce, nabídli vám AUDI A6 s velkou slevou a vám se to velmi líbilo. Což dokazuje pohled do sekce prodaná auta. Koncem roku jsme si dali s AUDI A6 chvíli pauzu, ale nyní se vracíme s neodolatelnou nabídkou skladových vozů se slevou až 25%. Auta z nabídky jsou k dispozici o našich partnerů napříč celou Evropou. Nabídka se velmi rychle mění, takže máte-li zájem, prosím volejte ihned:

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800