Prodáváme nové vozy AUDI.

Audi vyrábí výborná auta. Proto nám nic nebrání v jejich prodeji. A pozor, nejde o referenční vozy, ale voňavky.

Celá filozofie a princip fungování firmy Autoimport group stojí z velké části na dlouholetých osobních zkušenostech s různými vozy různých značek a rozličných tříd. Absolutní nezávislost na oficiálních distribučních kanálech výrobců a tedy chybějící (díkybohu) diktát ze strany finančního a dalších oddělení nám dává tu krásnou možnost prohlásit ten či onen model té či oné značky za pekáč. Tohle zkrátka v showroomu Opelu, Volkswagenu, Huyndaie, Audi, BMW, Mercedesu nebo i Škody neuslyšíte.

Projevíte zájem o malé auto a uslyšíte: „Milej pane, tahle nová Corsa, to jsou skoro vesmírný materiály a technologie. Motor přede jako kočka, sedačky jsou pohodlnější než křesla u vás v obejváku, když to napálíte do stromu, nic se vám nestane, navíc výbavička a cena, konkurence může jenom tiše závidět.“ V autosalonu Kia vám zase vysvětlí, že nejlepší na světě je Rio, Venga nebo Soul, Volkswagen to všechno shodí ze stolu novým Polem a Škoda bude hrdinně bojovat za svou Fabii.

Člověku potom nezbude, než hledat nezaujaté, objektivní odpovědi na své otázky v motoristických časopisech. Ty jsou fajn, ale mají jeden problém, neberou v úvahu vaše specifické požadavky. Autoimport group ovšem tohle umí. Když si u nás sednete na stoličku nebo nám i pošlete e-mail s vyplněným dotazníkem, dokážeme vám říct, co pro vás hodí víc, co míň a co vůbec. Tak tohle bylo malé opáčko z naší filozofie, která nás sama dovedla do bodu, o kterém vám chceme říct.

Nové vozy AUDI do výroby se slevou až 20%

Ten bod spočívá v nabídce úplně nových modelů značky AUDI, za výborné ceny a s nulou najetých kilometrů. V tomto případě nejde ani o referenční vozy AUDI, ani o nějaké roční vozy či jinak, třeba i mírně použitá auta. Jde o zcela nové audiny, a to v konfiguraci a výbavě, jakou si sami zvolíte. Vámi sestavené auto dokážeme zadat do výroby a za velmi zajímavých cenových podmínek, které se od těch oficiálních liší až o 20%, vaši novou AUDI s velkou slevou do 3 – 5 měsíců dodáme.

Na vaši novou AUDI A4, A5, A6, nebo AUDI Q8 přitom budeme mít klasickou záruku. Tedy žádný problém. Abyste v tom měli úplně jasno, předvedeme si celý postup na konkrétním příkladu. Řekněme, že chcete koupit novou Škodu Superb 2.0 TDI ve výbavě Ambition. V tomto případě máte ulehčenou pozici, neboť přímo tento model nabízíme v našem obchodě Automarkt.cz v sekci nová auta. Pokud vám vyhovuje pouze výbava stupně Elegance, stačí nám zavolat, domluvit podmínky financování a auto objednat.

Jestliže ovšem máte v hlavě příplatkové položky, které si chcete ve svém novému kombíku dopřát, přejděte rovnou do konfigurátoru AUDI a své auto si poskládejte. Nakofigurovaný model nám potom i s výslednou cenou pošlete a my vám prozradíme, za kolik můžete mít stejného krasavce u nás. Totéž se týká konkurenčních nabídek. Pokud vám někdo slibuje hory-doly, zkuste si u nás ověřit, zda to nejsou spíš doly než hory. K tomu slouží e-mail info@autoimportgroup.cz.

- PROHLÉDNOUT NABÍDKU VOZŮ AUDI DO VÝROBY >>>

Funguje to. Důkaz místo slibů

Možná se sami sebe ptáte, zda to vůbec může takto fungovat? Zadávat auto do výroby skrze nezávislého prodejce? Funguje. Jsme v Evropské unii a ta si dost zakládá na tom, aby podnikatelé měli na trhu rovné podmínky. K tomu patří i možnost prodávat nebo servisovat vozy AUDI a nemuset poslouchat diktát automobilky či spíše lokálních dealerství. Autoimport group prodalo už nespočet nových AUDI, o čemž se můžete přesvědčit v sekci prodaná auta.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800