Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů v autobazaru, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů.

Snažili jsme se stanovit ceník našich služeb tak, aby byl pro naše klienty přehledný, neskrýval žádné další poplatky a zákazník nemusel složitě vypočítávat a sčítat všechny položky ceníku. Vycházeli jsme ze zkušeností, provozních nákladů a finančních možností většiny klientů.

Proto jsme stanovili základní cenu za naše služby a čas na 15.000.- Kč.

MINI

15.000,- Kč*

Základní balíček služeb, vhodný pro vozidla s nižší cenou.

Balíček obsahuje

Balíček neobsahuje

  • Správní poplatky na úřadech v zahraničí.
  • Poplatky za ME a dovozovou STK.
  • Správní poplatky na úřadech v ČR.

Něco navíc

  • Prodloužená záruka, financování i pojištění.
  • Nabízíme variantu nákupu a dovozu auta bez Vaší přítomnosti (+3.000,- Kč)

STANDARD

23.000,- Kč*

Balíček obsahující více služeb, vhodný pro dražší vozidla.

Balíček obsahuje

Balíček neobsahuje

Něco navíc

  • Prodloužená záruka, financování i pojištění.

PREMIUM

28.000,- Kč*

Prémiový balíček služeb, vhodný pro dražší vozidla s odpočtem DPH.

Balíček obsahuje

Neváhejte s domluvte si s námi nezávaznou schůzku, kdy Vám rádi zodpovíme případné dotazy. Popřípadě vyplňte nezávazný poptávkový formulář, napiště na e-mail: info@autoimportgroup.cz nebo nám rovnou zavolejte na tel. číslo +420 731 011 116 .

*Uvedená cena za naši práci je orientační. Finální cena dovozu se odvíjejí od vzdálenosti, země původu, typu, velikosti a hodnoty automobilu. Příklad cen platí pro dovoz běžného vozu v cenové relaci do 600.000 korun z Německa při ujeté celkové vzdálenosti maximálně 850 kilometrů. Individuální cenovou nabídku vám vždy vypracujeme předem.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800