Rubriky
Novinky

Dovoz aut z aukce

Kromě klasického dovozu aut se v zahraničí účastníme i aukce. Kde se vozy draží a my je vykupujeme.

Pokud hledáte kvalitní auto za výhodnou cenu, potom je zahraniční aukce to pravé. Představte si desítky tisíc aut, které se zde draží za nejlepší nabídku a jedno z nich může být vaše.

Tuto aukci navštěvujeme již 5 let a patří mezi největší a nejspolehlivější v Evropě. Nikdy jsme neměli žádný problém s dovezeným vozidlem, vždy jsou prověřená a spolehlivá. Sami v nich jezdíme a nemůžeme si na nic stěžovat.

Výběr z toho nejlepšího

Zajímá vás, odkud pocházejí nabízené vozy? 

  • Vrácené leasingy
  • Firemní vozidla
  • Výkup

Jelikož se v zahraničí o své firemní auta starají, jako o vlastní, jsou ve skvělém stavu. Stejně tak je to s automobily, které jdou do aukce po vypršení leasingu. Navíc mají kvalitně postavené dálnice a ty na zachovalosti auta poznáte.

Samozřejmě zde funguje klasický výkup aut, kdy přijedete na vybrané místo, auto zcela prověří a diagnostikují, aby o něm měli veškeré informace, které nám sdělí.

Kontrola je pečlivá, kromě diagnostiky měří lak, nafotí veškerá škrábnutí a oděrky a provedou testovací jízdu.

Jak koupě probíhá

Zúčastníme se aukce, kde jedeme pro určitý typ vozidla, který jste si vybrali. Pokud najdeme vaše vysněné auto, postup je následující, my auto vykoupíme a platba proběhne pomocí bankovních účtů. Proces trvá od 7 dnů až po 1 měsíc, roli zde hraje rychlost převodu.

Kdyby jste na autě našli nějakou závadu, nemějte obavy, máme 10 dnů na jeho reklamaci. Jestliže by šlo o něco závažného, dá se automobil vrátit. My vám ale najdeme spolehlivý vůz, abyste se těmto problémům vyhnuli.

Jdete do toho s námi? Teď je ta pravá chvíle.

Zaručená kvalita

Kvalitu auta vám prověříme stejně jako VIN, historii vozu, tachometr a prodejce.

Spolehlivě a rychle

Od dodavatelů už pár let dovážíme spolehlivá auta. A rychle!

Ušetřené peníze

Za odpočet DPH ručíme. Před platbou vám pomůžeme najít nejvýhodnější kurz.

Léta zkušeností

Díky naší 28leté praxe víme, co děláme. Práva a němčinu známe pozpátku.


Jak probíhá dovoz a spolupráce?