Rubriky
Novinky

DOVOZ AUTA Z MOBILE.DE SE ZÁKAZNÍKEM

Dovoz aut z Německa: Autoimport group Vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Najít si auto na některém ze zahraničních automobilových serverů není žádná věda. Stačí znát adresu, občas trochu cizí jazyk a ovládat základní práci s počítačem. Vyberete značku, model, maximální množství najetých kilometrů, cenu atd. a surfujete a klikáte do té doby, než se na vás usměje vytoužený stroj. Pak zvednete telefon, hezky si deset minut pokecáte s německým prodejcem a za několik dní se proháníte ulicemi svého města v novém autě, na kterém jste ušetřili balík peněz a přitom dostali vůz neskutečných kvalit. Zní to báječně, že?

Jenže tak idylické to v 99% případů bohužel není. Rádi bychom řekli, že ano, ale to bychom vám museli věšet bulíky na nos a to my neděláme. Ono totiž ani na západ od našich hranic nejsou všichni poctiví a čestní nebo minimálně slušní a ochotní. I v Německu najdete dost šejdířů a vyčůránků, kterým jde pouze a jedině o zisk. Takže máte na výběr. Buďto své hledání úplně zabalíte, koupíte si auto v Česku (což bohužel většinou není žádná výhra), necháte celý proces od A do Z na naší firmě nebo zvolíte kompromis.

VIP Transport: váš výběr, naše… všechno ostatní

Ten kompromis spočívá v službě VIP Transport, kterou zavadíme po čtyřech letech fungování na speciální požadavek klientů. Zejména u levnějších vozů s velmi přísně nastaveným cenovým limitem nejsme totiž většinou schopni vyhovět požadavkům a do uvedené ceny se s daným modelem vejít. Jednou jsme se zkrátka rozhodli, že budeme držet laťku kvality velmi vysoko, tak nemůžeme povolit. To nejde. Zároveň vás ovšem nechceme poslat k šípku, a proto vám nabízíme právě tuto službu.

VIP Transport v sobě zahrnuje hodně z toho, co dostanou klienti, jež nechají celý proces výběru, nákupu a dovozu auta na nás. Zásadní rozdíly najdete v úvodu a závěru procesu. Auto si totiž vyberete sami. Jednoduše budete v zahraničí hledat, klikat a surfovat, než najdete, co hledáte. Ideálně si najdete několik inzerátů, uložíte si jejich URL adresy a ty následně pošlete na e-mail info@autoimportgroup.cz.

My uděláme následující:

 • Telefonicky kontaktujeme prodejce a vyzpovídáme jej ohledně kvality prodávaného vozu. Budeme se ptát na všechny kolize, opravy, servisní prohlídky, aktuální stav auta a další.
 • Položíme prodejci všechny nepříjemné otázky, které klademe našim partnerům při nakupování vozů na sklad nebo na objednávku.
 • Následně provedeme kontrolu výbavy a provedených servisních úkonů na voze pomocí elektronické databáze výrobce auta.
 • Co zjistíme, analyzujeme, učiníme z toho závěr a tento závěr s vámi probereme. Pokud auto bude stát za starou belu, budete se moci rozhodnout proces ukončit, tady si ale budeme muset mezi sebou vyúčtovat náklady na telefon a čas našich lidí. Rádi bychom to dělali zadarmo, ale to nám bohužel složenky za energie a nájem nezaplatí.
 • Pokud se vám naše zjištění budou líbit, spustíme proces dovozu auta.
 • Narozdíl od nákupu na objednávku se účastníte nákupu vozu přímo v Německu a vůz si osobně zaplatíte, protože Autoimport group není v tomto případě schopen použít na nákup vozu vlastní prostředky. Vy auto kupujete, vy zaplatíte.
 • Od této chvíle se nestaráte. My zajistíme platbu a auto dovezeme.
 • Jakmile bude auto v České republice, provedeme jeho technickou kontrolu.
 • Případné nedostatky s vámi budou konzultovány. Jejich odstranění ovšem půjde na váš vrub. Vámi vybrané auto, vaše rozhodnutí, vaše zodpovědnost.
 • Auto provedeme technickou a emisní kontrolou, připravíme čistopis technického průkazu tak, abyste vy mohli zaběhnout na úřad a během několika minut (podle front u přepážek) jezdit.
 • Vaše nové auto samozřejmě pořádně vycídíme a předáme tedy voňavé.

Cena služby VIP Transport se pohybuje od 25.000 Kč v závislosti na místu prodeje.