Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10
Již 23 let stejné číslo: +420 603 737 626
info@autoimportgroup.cz

DOVOZ OBYTNÝCH AUT

Dovoz prověřených obytných aut z EU a Švýcarska bez rizik a starostí přináší s využitím služeb naší společnosti výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky  ojetých i nových obytných vozů na evropském trhu a jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem. Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je uveden postup, jak celý dovoz obytného auta probíhá.

Není nás mnoho, ale o to víc se snažíme a jsme připraveni se vám věnovat.

Ušetřete si starosti s dovozem ojetých obytných aut ze zahraničí

Ušetřete si mnoho starostí, vyberte si Váš vysněný vůz v pohodlí domova bez časové tísně a vše od prohlídky auta až po vyřízení formalit nechte na našich odbornících. 

Komfortní služba dovozu ojetých aut ze zahraničí je naší společností extrémně propracovaný systém, kde jsme schopni neuvěřitelně rychle zareagovat na vybraná vozidla, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem a zasíláním podrobných informací o průběhu celého postupu dovozu, díky síti techniků, které máme k dispozici v Německu, Rakousku, Švýcarsku a na severu Itálie..

Jak celý proces nákupu automobilu z pohodlí domova vypadá?

  1. Kontakt: Klient nás bezplatně a zcela nezávazně kontaktuje telefonicky, e-mailem nebo přes formulář na webu s konkrétní specifikací vozu nebo s odkazem na konkrétní automobil vybraný na zahraničním serveru.
  2. Informace o voze: Klient na základě našeho ověření vozidla u prodávajícího obdrží získané podrobné informace o voze.
  3. Prověření dat: Vybraný automobil (vybrané automobily) zkontrolujeme v české i zahraniční databázi pro prověření originality dat a minulosti, z důvodu vyloučení odcizení vozu, závazku vůči leasingu či jiné třetí osobě. Dále proběhne kontrola stavu kilometrů, historie servisu a dalších dostupných dat.
  4. Ověření na místě: Pokud automobil projde procesem ověřování pravosti dokumentů a originality dat, je předán ke kontrole jednomu z našich proškolených a zkušených techniků, kteří se přímo z místa on-line spojí s klientem prostřednictvím VIDEO HOVORU. V branži dovozu aut je tato služba zcela ojedinělá a umožní klientovi být v podstatě přítomen samotné prohlídce, avšak bez nutnosti časově náročné cesty. Součástí prohlídky je vytvoření podrobné fotodokumentace a podrobného reportu. Zároveň je to první okamžik, kdy si klient prostřednictvím VIDEO HOVORU své vybrané auto opravdu „prohlédne“.
  5. Nastane-li situace, že náš technik objeví jakékoliv pochybnosti při kontrole auta, auto nezakoupí a vyráží se na prohlídku dalšího vybraného vozidla, bez ohledu na vzdálenost. Tento přejezd je zcela bezplatný a nic zákazníka nebude stát bez ohledu na najeté kilometry. Zakládáme si na vysoké kvalitě a nekoupíme vždy vůz, který neodpovídá představám klienta a našim standardům. Pokud se nekoupí ani druhý vůz v pořadí, je možné přejezd na další za stejných podmínek. Může se stát, že dojde k situaci, že klient nevybere po dohodě s technikem žádný vůz. V tomto případě naši klienti nic neplatí!
  6. Transport: Má-li klient o vůz zájem, je zakoupené vozidlo transportováno v pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, kde následně proběhne dovozová technická kontrola, měření emisí a evidenční kontrola. Po dohodě je možné na vůz vyřídit české SPZ nebo si vůz klient přebírá na 10-denní české převozní značce.
  7. Doplňkové služby: Po dovozu je možné zákazníkovi, pokud si bude přát, zařídit doplňkové služby – základní servisní úkony, zajištění či přezutí pneumatik, vyčištění vozidla, přeleštění vozu atd. Vše za velmi výhodné ceny.
  8. A je hotovo: Auto dostává českou značku a je připraveno pro svého nového majitele

Rychlý a bezpečný dovoz vozů z Německa, Rakouska, severu Itálie a Švýcarska

Nepracujeme jako většina společností v našem oboru, nabízíme jedinečný, skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut ze zahraničí, naprosto odpovídající individuálním požadavkům každého zákazníka.

Pro naši práci jsme vybaveni kompletním technickým vybavením a zázemím, díky kterému jsme schopni zrealizovat rychlý dovoz ojetého, zánovního či nového auta.

Neriskujte a dovoz vozu ze zahraničí nechte na nás

Naši zákazníci neriskují koupi neověřeného auta, naopak za férovou cenu získají jistotu a garanci kvalitní koupě, včetně garancí původu vozu, najetých kilometrů nebo originality stavu karoserie. Navíc si mohou samotnou technickou prohlídku on-line ověřit VIDEO PŘENOSEM z místa prověření vytipovaného vozu a kompletní podrobnou fotodokumentací od proškolených techniků.

Nabízíme kompletní servis od výběru vozu u prodejce až po jeho předání klientovi na českých RZ.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů.

POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.