Rubriky
Novinky

Dovoz prověřených aut ze zahraničí

Rychlé vyhledání vozu podle požadavků klienta, důkladná kontrola technického stavu a historie servisu, bezpečný převoz do ČR. To je naše komplexní služba na dovoz aut ze zahraničí. Svěřte nám zakázku na koupi ojetého auta z Německa za skvělou cenu, a navíc se základním servisem před jeho předáním.

Objednávka dovozu auta z pohodlí domova

Proč si vybrat pro zajištění dovozu auta ze zahraničí právě naši společnost? Máme více jak 28letou praxi v prodeji a servisu nových, zánovních a ojetých aut z Německa. Snadno si vyhledáte požadovaný vůz online ve vyhledávači na našich stránkách. Získáte garanci bezproblémového nákupu auta s prověřením původu, originality karoserie a kontroly stavu tachometru už přímo v Německu.

A to díky naší profesionální síti techniků, kdy samotnou prohlídku technikem sledujete prostřednictvím videopřenosu s možností komunikace. Když se rozhodnete auto koupit, máte ho doma za pár dnů – s dovozovou technickou kontrolou, emisemi a evidencí. Znáte jinou firmu na dovoz aut ze zahraničí s tak propracovaným servisem?

Ojeté auto z Německa? Kvalita za příznivou cenu

Na spolehlivý a rychlý převoz ojetých aut z Německa jsme vybavení nejen technicky, ale i dokonalou znalostí specifik tamějšího trhu. Přesvědčte se sami. Nákup auta v Německu nemůže být pro vás snadnější. Toužíte po vozidle Mercedes-Benz, Audi či Volkswagen? Vyhledejte si ho v naší databázi i s cenou, kterou jste ochotni zaplatit. A pak vše nechte na nás. Kvalitu dokážou naši technici poznat hravě. A férovou cenu jakbysmet. Ostatně ceník našich služeb je přehledný a bez skrytých poplatků.

Nemáte dostatek peněz? Svůj vysněný vůz můžete profinancovat – připravíme vám tu nejlepší nabídku se stanovením měsíčních splátek. A zcela gratis. Financování mohou u nás využít fyzické i právnické osoby. K vozu vám vyřídíme i prodlouženou záruku.