Export automobilů v EU

Přejete si exportovat vůz? Naše dlouhodobé zkušenosti Vám zaručí rychlé odbavení.

Prodej soukromým osobám v EU probíhá stejným postupem, jako prodej soukromým osobám v ČR: (cena vozu včetně 20 % DPH)

Prodej za netto ceny ( bez 20 % DPH ) podnikatelům a obchodníkům v EU:

Prodej vozů za netto ceny ( bez 20 % DPH ) podnikatelům a obchodníkům v EU je možný, jestliže je u konkrétního vozu možný odpočet DPH. Což je u 95 % vozidel možné.

Pro prodej za netto ceny ( bez 21 % DPH ) požadujeme pozitivní vyjádření od finančního úřadu dle místa bydliště. Abychom toto vyjádření za Vás mohli vyžádat, potřebujeme od Vás zaslat následující kopie faxem:

  • daňovou registraci u Vašeho daňového úřadu
  • adresu Vaší firmy, kde je nahlášena
  • doklad Vašeho identifikačního daňového čísla
  • doklad o zápisu podnikatelského rejstříku
  • kopie občanského dokladu majitele firmy

V případě, že nebude mít podnikatel nebo obchodník tyto náležitosti složíte 21 % DPH jako kauci u firmy Autoimport group a jakmile vozidlo přihlásíte a dostaneme od Vás kopii technického průkazu a potvrzení příslušného finančního úřadu o registraci v místě bydliště, okamžitě Vám vyplatíme kauci ve výši 21 % DPH hotově na naší firmě, nebo převodem na Váš účet.

Export automobilů mimo EU

Přejete si exportovat vůz mimo EU? Naše dlouhodobé zkušenosti Vám zaručí rychlé odbavení.

Prodej za netto ceny (bez 21 % DPH) fyzickým osobám a podnikatelům mimo EU:

Prodej vozů za netto ceny (bez DPH) soukromým a privátním osobám mimo EU je možný, jestliže je u konkrétního vozu možný odpočet DPH. Což je u 95 % vozů možné.

K tomuto účelu dostanete od nás zhotovené vývozní doklady. DPH složíte jako kauci u Autoimport group.

Jakmile opustíte s tímto vozidlem EU, dostanete celní razítko na vývozní doklady. Tento dokument zašlete v originálu na Autoimport group ( společně s Vaším bankovním spojením), nebo dokument přivezete osobně. Na to Vám ihned vyplatíme kauci ve výši DPH.

vývozní dokladydle domluvy
exportní technickázdarma
Euro 1dle domluvy
Lieferanten na Euro 1dle domluvy
COC/ECEzdarma
Exportní SPZ 14 dnůzdarma
Ubytování pro 2 osobydle domluvy

Pro občany ze zemí které vyžadují pozvání (Bělorusko,Rusko,Ukrajina,Moldávie,Kazachstán atd.) vyřídíme pozvání zdarma na příslušném úřadě v ČR do 5 pracovních dnů po zaslání kopie cestovního pasu a trvalého bydliště.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800