Když financovat auto, obytný vůz, karavan, nebo třeba stavební stroj tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta dovážíme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete-li proto výhodný úvěr nebo leasing, obraťte se na nás.

Ve spolupráci s ČSOB Leasing, a.s. nabízí širokou škálu produktů, jejichž předmětem je financování pořízení či užívání produktivního majetku (finanční leasing, zpětný leasing, releasing, spotřebitelský úvěr, operativní leasing)

Auta z dovozu na splátky nepředstavují žádné riziko, a spolehnete-li se na naše profesionální poradce, pořídíte si ojeté auto z Německa s veškerým servisem. Vždy budete dokonale informovaní o tom, jak dovoz aut probíhá a kolik přesně zaplatíte i v případě koupě na splátky. Zkrátka se můžete těšit na kompletní servis, díky němuž ušetříte spoustu času a starostí.

Dovoz aut ze zahraničí na splátky přizpůsobené klientovi

V případě, že uvažujete o koupi vozidla, jsme Vám připraveni pomoci s profinancováním dovezeného vozidla. Pokud Vám chybí dostatečná hotovost na nákup a dovoz auta ze zahraničí a nevíte si rady s administrativou spojenou s koupí vozu, rádi Vám pomůžeme. Vaše vozidlo můžete mít výhodně pojištěné a platit vše v jedné splátce.

Připravíme Vám nabídku financování dovezeného vozidla, ve které si zvolíte optimální výši měsíční splátky a délku trvání úvěrové smlouvy. Dál stačí předložit požadované doklady a během několika minut obdržíte rozhodnutí o schválení smlouvy.

Všechny tyto úkony jsou pro každého klienta bezplatné!

Co potřebujete k dovozu auta z na splátky?

Fyzická osoba nepodnikatel

  • Vyplněná žádost 
  • Občanský průkaz a další průkaz totožnosti (řidičský průkaz nebo cestovní pas)
  • Potvrzení o výši příjmu nebo čtyři kompletní výpisy z účtu klienta

Fyzická osoba (podnikatel)

  • Vyplněná žádost
  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Daňové přiznání za rok 2016, 2017 (případně předběžné DP za rok 2018)

Firma (s.r.o., a.s., spolek)

  • Vyplněná žádost včetně prohlášení o skutečném vlastníkovi
  • Občanský průkaz jednatele – případně osob, co budou podepisovat smluvní dokumentaci
  • Daňové přiznání za rok 2016, 2017, předběžné DP 2018 (Rozvaha, Výkaz zisků a ztrát)

Uvažujete o koupi auta, ale Vaše finanční situace neumožňuje okamžitou koupi? Nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR z důvodu nedostatku hotovosti. Díky našim profesionálním službám si můžete auta z dovozu dopřát i v případě nedostatečné finanční rezervy. Jsme schopni Vám zajistit dovoz aut ze zahraničí za nezměněných podmínek, které jsou vedeny na našem webu s tím, že Vám pomůžeme daný vůz profinancovat.

Dokumenty ke stažení:

Žádost o financování pro fyzické osoby

Žádost je určena pro spotřebitele a živnostníky.

Potvrzení o výši příjmu

Potvrzení o výši příjmu žadatele o financování je určeno pro fyzické osoby - zaměstnance.

Žádost o financování pro právnické osoby

Tato žádost je určena pro firmy (s.r.o., a.s., splek).

Prohlášení dle z. 253/2008 Sb.

Prohlášení o skutečných vlastnících, statutárních a politicky exp. osobách dle z. 253/2008 Sb.

Pokud po dohodě s námi chcete vůz profinancovat přes Vaši banku, která není v našem portfoliu, je možné i toto financování uskutečnit.

Financování poskytujeme jak soukromým, fyzickým tak i právnickým osobám.

Veškeré úkony s propočtem financování a jednotlivých splátek jsou bezplatné a nezavazující.

Auta jsme schopni zakoupit pro firmy v ČR s odpočtem DPH.

Financování auta z dovozu bez rizika a starostí s Autoimport group a ČSOB Leasing

Vozidlo v Německu po prověření všech náležitostí zakoupíme z našich prostředků a dále pro vás vyřídíme s bankou splátky za výhodných podmínek. Dovoz aut ze zahraničí na splátky tedy nepředstavuje nekonečné vyřizování na úřadech, jak si mnozí mohou představovat. Vše je hotové během pár rychlých kroků.

Úrokové sazby jsou navíc stanoveny na nejnižší možné úrovni, aby zákazník zbytečně nepřeplácel koupený vůz. Pomůžeme vám takto financovat jak koupi a dovoz ojetých aut z Německa, tak i nových vozidel.

Dovoz aut ze zahraničí na splátky už nemůže být pohodlnější. Využijete-li našich komplexních služeb, které kromě vyřízení financování vozidla a dovozu auta z Německa zahrnují také pečlivou kontrolu kvality vybraného vozu a vyřízení veškerých formalit spojených s dovozem auta ze zahraničí, můžete si být jisti maximální spokojeností.

Vyřízení dovozu auta nejen z Německa na splátky v rekordním čase

Máme bohaté zkušenosti s dovozem aut ze zahraničí, i s financováním aut z dovozu za výhodných podmínek. Proto vyřídíme veškeré formality spojené s převodem a finančními službami ve velmi krátké lhůtě, abyste si auto ze zahraničí mohli užívat už po pár dnech od jeho výběru. Samotný dovoz aut z Německa včetně dokumentace jsme schopni vyřídit už do 48 hodin!

Hledáte také nejlepší nabídku povinného ručení? Autoimport group vám dokáže díky svým zkušenostem a kontaktům nabídnout povinné ručení od TOP společností jako Generalli, Allianz, UNIQA nebo ČPP za fantastickou cenu. Více na stránce věnované speciálně povinnému ručení.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800