1.179.540 Kč: to je částka, kterou jsme našim zákazníkům ušetřili v roce 2018 na povinném a havarijním pojištění po překalkulování a aktualizaci smluv. Chcete i vy platit za povinné ručení a havarijní pojištění platit jenom tolik, kolik musíte? Pošlete nám na email pojisteni@autoimportgroup.cz kopii velkého technického průkazu Vašeho vozidla a my Vám nezávazně a zdarma provedeme aktuální kalkulaci Vašeho pojištění.

Autoimport group spolupracuje s nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění.

Když budete někdy uvažovat o tom, kde si sjednáte havarijní pojištění nebo budete řešit financování auta, vzpomeňte si na Autoimport group. Zde jenom rychlý přehled důvodů, proč povinné ručení a havarijní pojištění řešit u nás:

  • Spolupracujeme s těmito stabilními pojišťovnami: Allianz, Generali a UNIQA. Ceny havarijního pojištění se liší v závislosti na typu vozu, motoru a výkonu, případně místa bydliště. Chcete-li od nás získat nabídku právě na vaše auto, neváhejte a pište na e-mail našeho pojišťovacího specialisty pojisteni@autoimportgroup.cz
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na havarijního pojištění a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat opět na e-mail pojisteni@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte prosím trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi do naší kanceláře. 
  • Autoimport group neznamená pouze havarijní pojištění a Praha. Rádi vám připravíme pojištění na míru ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Není havarijní pojištění jako havarijní pojištění. Levné havarijní pojištění může znamenat víc škody jak užitku. Autoimport group nabízí levné havarijní pojištění pouze od TOP společností jako Allianz, Generali, ČPP, či UNIQA.

logo_ceska_podnikatelska_pojistovna_cpp_bfhd_426x275
allianz-logo
Logo-Generali
Uniqa_640x360.575
003012_51_060086

Potřebujete poradit nebo sjednat havarijní pojištění auta, motorky, nebo karavanu?

Chcete mít jistotu, že máte smlouvu správně nastavenou? Kontaktujte nás a naši proškolení pracovníci Vám rádi poradí.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800