Rubriky
Novinky

Nová auta lze v EU koupit až skoro o třetinu levněji

Dosud neobvykle vysoké slevy na nové vozy platily jen pro naftové modely, kterých se dealeři obtížně zbavovali. Teď už je situace díky dopadu koronakrize jiná. Slevy na krátkodobě registrované auta dosahují i 42% z ceníkových cen.

Celá filozofie a princip fungování autoimport group car stojí z velké části na dlouholetých osobních zkušenostech s různými vozy různých značek a rozličných tříd. Absolutní nezávislost na oficiálních distribučních kanálech výrobců a tedy chybějící (díkybohu) diktát ze strany finančního a dalších oddělení nám dává tu krásnou možnost prohlásit ten či onen model té či oné značky za pekáč. Tohle zkrátka v showroomu Opelu, Volkswagenu, Huyndaie, Audi, BMW, Mercedesu nebo i Škody neuslyšíte.

Projevíte zájem o malé auto a uslyšíte: „Milej pane, tahle nová Corsa, to jsou skoro vesmírný materiály a technologie. Motor přede jako kočka, sedačky jsou pohodlnější než křesla u vás v obejváku, když to napálíte do stromu, nic se vám nestane, navíc výbavička a cena, konkurence může jenom tiše závidět.“ V autosalonu Kia vám zase vysvětlí, že nejlepší na světě je Rio, Venga nebo Soul, Volkswagen to všechno shodí ze stolu novým Polem a Škoda bude hrdinně bojovat za svou Fabii.

Člověku potom nezbude, než hledat nezaujaté, objektivní odpovědi na své otázky v motoristických časopisech. Ty jsou fajn, ale mají jeden problém, neberou v úvahu vaše specifické požadavky. Autoimport group ovšem tohle umí. Když si u nás sednete na stoličku nebo nám i pošlete e-mail s vyplněným dotazníkem, dokážeme vám říct, co pro vás hodí víc, co míň a co vůbec. Tak tohle bylo malé opáčko z naší filozofie, která nás sama dovedla do bodu, o kterém vám chceme říct.

Nové skladové vozy se slevou až 42%

Ten bod spočívá v nabídce úplně nových modelů značek AUDI, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Mitsubishi, Mazda, Kia, NISSAN, ŠKODA, VOLVO, Volkswagen, … , za výborné ceny a s nulou anebo minimem najetých kilometrů. V tomto případě jde o referenční vozy,  roční vozy či jinak, třeba i mírně použitá auta. Vámi sestavené auto dokážeme také zadat do výroby a za velmi zajímavých cenových podmínek, které se od těch oficiálních liší až o 20%, vaši novou Škodu s velkou slevou do 3 – 5 měsíců dodáme.

Na Vaše nové auto přitom budeme mít klasickou záruku. Tedy žádný problém. Abyste v tom měli úplně jasno, předvedeme si celý postup na konkrétním příkladu:

Řekněme, že chcete koupit novou Škodu Octavia 2.0 TDI ve výbavě STYLE. V tomto případě máte ulehčenou pozici, neboť přímo tento model nabízíme v sekci nová auta. Pokud vám vyhovuje pouze výbava stupně STYLE, stačí nám zavolat, domluvit podmínky financování a auto objednat.

Jestliže ovšem máte v hlavě příplatkové položky, které si chcete ve svém novému kombíku dopřát, přejděte rovnou do konfigurátoru Škody Auto a svou Octsvii si poskládejte. Nakofigurovaný model nám potom i s výslednou cenou pošlete a my vám prozradíme, za kolik můžete mít stejného krasavce u nás. Totéž se týká konkurenčních nabídek. Pokud vám někdo slibuje hory-doly, zkuste si u nás ověřit, zda to nejsou spíš doly než hory. K tomu slouží e-mail info@autoimportgroup.cz.

Funguje to. Důkaz místo slibů

Možná se sami sebe ptáte, zda to vůbec může takto fungovat? Zadávat auto do výroby skrze nezávislého prodejce? Funguje. Jsme v Evropské unii a ta si dost zakládá na tom, aby podnikatelé měli na trhu rovné podmínky. K tomu patří i možnost prodávat nebo servisovat vozy a nemuset poslouchat diktát automobilky či spíše lokálních dealerství. Autoimport group prodalo už nespočet nových aut, o čemž se můžete přesvědčit v sekci reference.