Jsme spolehlivá a mnoha zákazníky z celé České republiky ověřená průhledná společnost, která si zakládá na férovém, kvalitním a individuálním obchodním přístupu ke každému klientovi. Tým naší společnosti tvoří lidé s více jak 10-ti letou praxí v oboru prodeje a servisu automobilů u předních autorizovaných společností v České republice a Německu. Disponuje velkou znalostí specifik německého trhu, včetně mnoha prověřených kontaktů.

Nepracujeme jako většina společností v našem oboru, nabízíme jedinečný, skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa a Švýcarska, naprosto odpovídající individuálním požadavkům každého zákazníka.

Pro naši práci jsme vybaveni kompletním technickým vybavením a zázemím, díky kterému jsme schopni zrealizovat rychlý dovoz ojetéhozánovního či nového auta z Německa.

Naši zákazníci neriskují koupi neověřeného auta od německých prodejců, naopak za férovou cenu získají jistotu a garanci kvalitní koupě, včetně garancí původu vozu, najetých kilometrů nebo originality stavu karoserie. Navíc si mohou samotnou technickou prohlídku on-line ověřit VIDEO PŘENOSEM z místa prověření vytipovaného vozu a kompletní podrobnou fotodokumentací od proškolených techniků.

Nabízíme kompletní servis od výběru vozu u prodejce v Německu až po jeho předání klientovi na českých SPZ.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů.

My v Autoimport group jsme hrdí na to, že se může pochlubit úzkou spoluprací, partnerstvím a nebojíme se říct i pevným přátelstvím s několika prestižními značkami. Jsme společnost, která si stojí za svým rozhodnutím a slovem a jsme vděční, že máme partnery, kteří se hrdě hlásí k stejné filozofii. I proto si tolik rozumíme.

Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800