Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10
Již 23 let stejné číslo: +420 603 737 626
info@autoimportgroup.cz

POJIŠTĚNÍ

Sháníte levné povinné ručení nebo havarijní pojištění? Jste na správném místě. Prodáváme auta a uzavíráme k nim pojistky. Díky tomu vám můžeme nabídnout ceny, které nikde jinde nenajdete. Ozvěte se nám.

Máte nové auto? Výborně, přijměte naši gratulaci. Malinko nás sice mrzí, že jste nenakupovali u nás, ale třeba kouzlo naší firmy objevíte příště. Nemáte nové auto? Nevadí, den D jednou přijde a nový čtyřkolový přítel vám bude stát na dvoře. Ať tak či onak, potřebujete nebo si platíte povinné a dost často i havarijní pojištění. A teď klíčová otázka: Jste si jistí, že neplatíte příliš moc za příliš málo?

Pro odpověď by si měli sáhnout do svědomí spíše vaši finanční poradci a makléři, kteří s vámi pojistku sjednávali, na druhou stranu víte co, každý se nějak živí a musí z něčeho platit složenky. Nechejme tedy důvod výše ceny stranou a zaměřme se na cenu samotnou. My v autoimport group Vám totiž garantujeme, že vám dáme takové podmínky, až se vám z toho hlava zatočí.

Neboli dáme vám takové podmínky, jaké budou v našich silách. A ty nejsou malé. Spolupracujeme totiž s většinou pojišťovacích gigantů a hádáme se společně s našimi spojenci za vás, abyste dostali co nejlepší podmínky. Tak a abychom vás neokrádali zbytečně o čas, přidáme jenom rychle a v bodech vysvětlení, jak to celé funguje a jak můžete na nejvýhodnější povinné ručení nebo havarijní pojištění dosáhnout i vy:

  • Spolupracujeme s těmito pojišťovacími giganty – Allianz Pojišťovna, Kooperativa, ČSOB Pojišťovna, ČPP, Uniqa a Generali Česká pojišťovna.
  • U povinného ručení se dozvíte orientační informace o našich cenách téměř hned, stačí dodat údaje o Vás a autě a my vám cenu řekneme přímo na míru. U havarijního pojištění to chce spolupráci a více informací.
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení nebo havarijní pojištění a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat na info@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit zajímavou nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi v Korunní a chtějte pana Jakuba Holuba, případně je Vám k dispozici na telefonu +420 603 737 626. Tento mladý pán s vámi vše probere a udělá nabídku, která se vám určitě bude líbit.

Náš profesionální tým pojistí Vaše vozidlo rychle a přesně na míru Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme nejvýhodnější a nejkvalitnější pojištění vozidel pro své zákazníky. Kvalita našich pojistných služeb vychází ze spolupráce pouze s největšími pojišťovnami na českém trhu. Od nás odjedete s novým vozem, zelenou kartou a pojistkou, na kterou se můžete za všech okolností spolehnout.

Pojistka od nás bude vždy levnější. Pokud se k nám dostavíte s návrhem pojistné smlouvy od své pojišťovny, vypracujeme pro Vás výhodnější nabídku. V Autoimport group si můžete vybrat z široké škály různých druhů pojistek jako je povinné a havarijní pojištění, pojištění čelního skla, pojištění srážky se zvěří, pojištění proti živelným pohromám a mnoho jiných variant

POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.