PŘEPRAVA MOTOCYKLŮ

PŘEPRAVA MOTOCYKLŮ, SKÚTRŮ A ČTYŘKOLEK

Vše pod jednou střechou – to je strategie mnoha společností světového významu a stejně smýšlíme v Autoimport group. Zajišťujeme-li totiž nějakou službu sami, jsme schopni garantovat její kvalitu. Z toho důvodu jsme pořídili např. vlastní přepravník obytných automobilů. Ten dopravuje některé Vámi objednané vozy do České republiky, ale zároveň jsou Vám na požádání k dispozici na přepravu Vašeho obytného auta. K našim stálým destinacím patří transporty motocyklů, skútrů a čtyřkolek mezi ČR, Německem, Švýcarskem, BeNeLuxem a Itálií.

Disponujeme přepravníkem, který je schopen najednou přepravit až  3 motocykly, 4 skútry a 2 čtyřkolky. To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z EU a Švýcarska. Disponujeme několika logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel. V Bietingenu, v Mnichově, v České Lípě, v Praze, v Brně a ve Valašském Meziříčí.

„Každý chce za dopravu zakoupeného automobilu z EU, či Švýcarska do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.“

Pojištění nákladu během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

CENA PŘEPRAVY MOTORKY, SKÚTRU, ČTYŘKOLKY

Pokud si necháte přivézt obytné auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. 

Tím, že od roku 1992 dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu automobilu vzpomeňte si na nás. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v zahraničí sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

Abychom mohli připravit přesnou cenovou nabídku přepravy, budeme od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu a orientační cenu přepravovaného nákladu. Stálým klientům nabízíme krátké dodací lhůty a možnost platby převodem na fakturu.

Chcete s námi spolupracovat?
Rádi Vám osobně představíme profesionální přepravu vozidel ze zahraničí.