Rubriky
Novinky

Příběh Aston Martinu DBS a dovozce aut Autoimport group

Byli jsme u dovozu Aston Martinu DBS do ČR. Splnili jsme tím hned dva sny.

Většina lidí žije život pro něco. Někdo sní o tom, že vybuduje velkou firmu, někdo vidí smysl života ve velkém majetku (velká firma a velký majetek bývají často zcela odlišné sny), někdo sní o tom, že postaví velký dům, někomu naopak na domě a vůbec všem hmotném příliš nezáleží a raději veškeré vydělané peníze utratí za cestování. Zážitky vám totiž nikdo nesebere. Někdo vidí životní cíl v šťastné rodině a zdravých dětech (zvedáme ruku), někdo nad životními cíli nepřemýšlí a někdo žádné nemá.

Tak, jako mají své cíle a mety jedinci, mají tyto cíle i firmy tvořené jedinci dohromady spojenými v tým. Ideálně. Tým autoimport group má své osobní a také pracovní sny a mezi jeden z nich se zařadilo asistovat a řídit dovoz jednoho z nejpůsobivějších, nejelegantnějších a nejcharismatičtějších vozů planety – Aston Martin DBS. Jméno Aston Martin si většinou lidé spojí s postavou Jamese Bonda. Dámy zavzpomínají na mužné představitele této filmové postavy, pánové na scény, kde agent 007 nahání ve svém Aston Martinu padouchy.

Aston Martin a James Bonda patří k sobě a my v autoimport group jsme nesmírně hrdí, že od tohoto dne můžeme říkat, že k sobě patří i Aston Martin a autoimport group. Naše účast na celém projektu dovozu tohoto úžasného vozu poháněného klasickým šestilitrovým dvanáctiválcem o výkonu 380 kW zahrnovala několik dílčích kroků (konzultace, kontrola, dovoz, příprava), jež spojeny v jedno daly dohromady fotografie níže a dle všech dosavadních indicií i spokojeného klienta, jemuž tímto velmi děkujeme za důvěru svěřenou při dovozu vozu.

Dovezený Aston Martin DBS je velice krásné auto obdařené faceflitem pro modelový rok 2009. Jeho nový majitel bude druhý a na velmi dlouho, zřejmě i napořád jedinou osobou, která bude usedat za jeho volant. Dovezená DBS bude brázdit zejména pražské silnice nepochybně s občasnými výlety daleko mimo Českou Republiku. Tímto přejeme majiteli mnoho šťastně ujetých kilometrů.

Poděkování

  • Patří našemu klientovi za to, že nám dal v dovozu nádherné DBS do Česka důvěru.
  • Všem z týmu autoimport group, kteří se na dovozu vozu podíleli. Jmenovitá pochvala pro Přemka a Martina
  • Evropské unii za to, že vůbec nezáleží na tom, kdo auto prodává, takže autoimport group může své služby, na jejichž kvalitě si zakládá, nabídnout i v oblasti velmi ekluzivních vozů např. značek Aston Martin, Porsche, Lamborghini, Bentley atd.

https://www.autoimportgroup.cz/wp-content/uploads/2020/04/A48387E8-8A47-4B99-90B7-8D30DF2AF340.mp4[FinalTilesGallery id=’8′]