VIP PRODEJ AUTA

Co byste řekli na to, kdyby vaše opečovávané, nikdy nebourané a hlavně milované auto neskončilo na konci svého působení ve vašich službách v rukou nějakého šíleného bazaristy obklopeno hromadou pochybných existencí? (Těmi existencemi myslíme auta).

Než nevýhodný výkup auta, to raději osobní inzerci, která má ovšem omezený zásah. Máme pro Vás lepší řešení. Prodej auta do zahraničí.

Prodej auta na úrovni aneb VIP Prodej

Když přijde na prodej ojetého osobního auta, nenabízí se v Česku paradoxně moc možností. Běžný smrtelník většinou stáhne ocas a navštíví libovolný autobazar v okolí. Ten nabídne buďto komisní prodej nebo peníze na ruku, pričemž nebohého majitele oškube takovým způsobem, že mu zůstanou pouze oči pro pláč. Tak to chodí, ale není se vlastně čemu divit, když majitelé chtějí rychle peníze a autobazary potřebují na ojetinách vydělávat. Autoimport group ovšem přichází s vlastním řešením. Není asi pro všechny, ale kdo dá za své ruku do ohně a na peníze si klidně chvíli počká, nemá asi aktuálně lepší volbu.

Prodej auta na úrovni

Je to vlastně teprve nedávno, co autoimport group zařadil do nabídku službu VIP Prodej. Tato služba se od klasického výkupu vozů, nebo bazarového způsobu prodeje automobilů liší tím, že klade na auto a tedy i majitele jisté nároky. To v ČR není zvykem. „Máte auto? Dejte to sem, na stav kašleme, hlavně že bude vývar.“ My v Autoimport group naopak nejdříve sledujeme stav a potom řešíme nějaké marže. Není to nicméně tak, že my si diktujeme podmínky a vy se slepě podřizujete a strádáte.

My diktujeme proto, abyste nemuseli vyrazit autobazaru řešit nevýhodný výkup auta. Pokud totiž splníte naše podmínky a nabídnete nám nebourané auto s jasnou servisní historií a dvěma klíči, získáte nejlepší auto inzerci na evropském trhu. Vaše auto totiž po dohodě s Vámi profesionálně nafotíme a zařadíme do naší inzerce. Odtud potom Vaše auto automaticky putuje na inzertní servery v EU i Švýcarsku (mobile.de, autoscout24.com, autoscout24.ch).

Auto inzerce nejvyšší kvality

Postavte si tedy vedle sebe všechny nabídky. Máte-li herku, u www.autoimportgroup.cz nemáte šanci. Máte-li ovšem hezké, opečovávané auto, které chcete dobře prodat a nabídnout lidem, co chtějí dobré auto koupit, je služba VIP Prodej ideální volba.

Prodej vašeho auta bude probíhat přesně takto:

  • Pošlete nám na e-mail info@autoimportgroup.cz své auto s jednou fotografií a číslem karoserie (VIN).
  • Napište vše, co považujete za důležité o svém autě říct (úpravy, vylepšení, opravy atd.). Čím víc informací, tím lépe
  • Na konec textového popisu přidejte své jméno, telefon a e-mail. Je to nutné proto, abychom se vám měli kam ozvat a domluvit se na prohlídce a focení. To je u nás povinnost
  • Domluvíme se na focení, prohlídce a vaše auto zařadíme do nabídky
  • Vaše auto bude vidět na významných webových portálech a v inzertních médiích v EU a Švýcarsku.
  • Ozve-li se kupec, povedeme s ním za vás konverzaci, vše vysvětlíme a auto prodáme.
  • Vy dostanete peníze očištěné o provizi za prodej (3 – 6% v závislosti na tom, zda své další auto koupíte u Autoimport group nebo jinde) 
  • Zajistíme převod vozidla na nového majitele i odhlášení a export auta do zahraničí
  • Tím obchod skončí.

Pozor:

Auta bouraná, bez servisní knihy, s nejasným původem nebo s jediným klíčem se do naší nabídky nikdy nedostanou. Máme své zásady a těch se držíme. Původ a historii všech námi prodávaných vozů automaticky prověřujeme. 

Celé to funguje velmi jednoduše a záleží pouze na vás, zda se ztotožníte s naší filozofií a tedy i našimi podmínkami. Jsou možná tvrdé, ale oddělují zrno od plev. A o to u této služby jde.

Neváhejte a využijte unikátní službu VIP Prodej. Z pořizovací hodnoty svého kvalitního, hezkého a nebouraného auta dostanete díky nám maximum zpět. Auto inzerce a výkup není dobrá volba. Prodej auta nejlépe řeší VIP Prodej. Volejte na telefonní číslo +420 603 737 626 nebo využijte náš e-mail info@autoimportgroup.cz.