Bezpečný způsob nákupu ojetého auta v zahraničí zajišťuje náš profesionální přístup a zkušenosti, které nabízíme všem klientům se zájmem o auta z dovozu.

Díky našim mnohaletým zkušenostem a znalostem nejen evropského trhu, doporučíme nebo vybereme se zákazníkem nejvhodnější auto, u kterého spolehlivě ověříme jeho původ, skutečného vlastníka, pravdivost a originalitu dokladů i minulost pro potvrzení záruky, že vůz není v databázi odcizených aut či není vázán žádnými finančními závazky. Zároveň každý automobil projde naší vlastní systémovou kontrolu počtu ujetých km a podrobným ohledáním vozu přímo u prodejce.

Pokud naši technici zjistí na místě sebemenší nesrovnalosti, je náš klient informován pro konzultaci dalšího postupu, včetně návrhu na prohlídku jiného vozu kdekoliv v Německu (Švýcarsku) bez navýšení dalších finančních nákladů pro klienta. Je pro nás velmi důležité, aby náš zákazník zakoupil nejvhodnější auto v dané chvíli.

Veškeré záruky na dovážené automobily z Německa poskytujeme po splnění přísné interní kontroly našimi vyškolenými techniky a na základě tamní přísné legislativy s čistým svědomím.

Umožňujeme každému klientovi na zakoupený vůz možnost prodloužení záruky u renomované společnosti za výhodné ceny.

Prodloužená záruka AutoCheck

Pokud máte obavy z nečekaných výdajů za opravy, máme pro Vás řešení v podobě tří pojistných programů ( AutoCheck – Bronze, Silver, Gold ) od pojišťovny COLONNADE, které poskytují různý rozsah pojistného krytí dle stáří vozidla a počtu najetých kilometrů v době uzavření pojistné smlouvy. Pojištění AutoCheck kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla způsobené selháním některé z krytých součástek, které má za následek její náhlou nefunkčnost a obnovení funkčnosti vyžaduje okamžitou opravu nebo výměnu. 

Co získáte sjednáním pojištění AutoCheck?

  • Ochrana před nenadálými poruchami vozidla
  • Ochrana proti růstu nečekaných nákladů za opravy vozidla
  • Možnost sjednání prodloužené záruky bez spoluúčasti
  • Vůz je opraven u našich smluvních partnerů nebo v síti autorizovaných servisů
Kontaktní formulář
close slider
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800